Tokio Hotel Greek Forum!
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Tokio Hotel Greek Forum!

Tokio Hotel Greek Forum Fans!
 
ΦόρουμΠόρταλ*ΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 Tom Kaulitz: Fight and look for, find and re-hide!

Πήγαινε κάτω 
+3
*budy*
tom1989
Tom's_sweety
7 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Tom's_sweety
Moderator
Moderator
Tom's_sweety


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 165
Ηλικία : 33
Τόπος : in the backseat of Tom's cadi x)
Ασχολίες : pc,daxtula Tom,Tom genika xD,TH,mall,voltes,kapsimo..
Χιούμορ : proswpiko ke se opoion aresi ^_^
Registration date : 27/12/2008

Tom Kaulitz: Fight and look for, find and re-hide! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Tom Kaulitz: Fight and look for, find and re-hide!   Tom Kaulitz: Fight and look for, find and re-hide! Icon_minitimeΠαρ Ιαν 23, 2009 11:50 pm

Tom Kaulitz: Fight and look for, find and re-hide! 326c13afdd73pg5.th Tom Kaulitz: Fight and look for, find and re-hide! F6f1049c6eaeeh5.th


Ο κιθαρίστας μιλάει σχετικά με τις fans,τα βραβεία,τα όνειρα και τους εφιάλτες του συγκροτήματος.
Tom Kaulitz: "δεν είμαι ειδικός στο να δίνω συμβουλές."

Ο εφιάλτης των Tokio Hotel

"Η χειρότερη συναυλία που θα μπορούσαμε να δώσουμε ποτέ?Άν οι άνθρωποι κάτω στο πλήθος απλά χειροκροτούσαν ,και δεν ούρλιαζαν καθόλου.Ξέουμε οτι οι fans ουρλιάζουν στις συναυλίες όχι επειδή δεν έχουν καλούς τρόπους,αλλά απο την υπερφόρτωση συναισθημάτων.Με πιάνετε? (γελάει).Ήταν μιαι φορά σε μια συναυλία,θυμάμαι,άρχισαν να πετάν μπαταρίες στην σκηνή.Κι αυτό επίσης προήρθε απο συναισθήματα.Χρειάζονται να εκφραστούν κάπως.Οι θαυμαστές μας εχουν πολύ ενέργεια και είναι αποφασιστικοί.Γενικά,είναι οι καλύτεροι fans όλου του κόσμου!"


Αφήστε τους άλλους να χορέψουν

"Άκουσα μια φήμη όχι πριν πολύ καιρό οτι χορεψα τον χορό Soulja Boy.Τον ξέρω αυτόν τον χορό.Εχω δει τα Youtube-videos αυτά που σε διδάσκουν και απλα οι fans το κάνουν.Αλλά όσο για μένα,δεν χορεύω καλά.Αυτόν τον χορό,ειδικά.Απο την μια ντρέπομαι, και απ'την άλλη δεν είμαι χορευτής.Είμαι ο σέξι κιθαρίστας ενός διάσημου συγκροτήματος. Αυτό μου φτάνει.Αφήνω τους άλλους να χορεύουν."


Μην μου μαθαίνεις πώς να ζώ!

"Όταν οι άνθρωποι μας ζητάν να τους δώσουμε μια σοφή συμβουλή στους fans,απαντάω: Λάθος διεύθυνση!Εμέις,απο μόνοι μας δεν ακολουθούμε άλλων ανθρώπων τις συμβουλές κατα γράμμα κι έτσι δεν είμαστε ικανοί ούτε εμείς να δώσουμε στους άλλους.Κάθε άνθρωπος θα πρέπει να ζεί όπως θέλει και να προχωράει στα μονοπάτια που θέλει και επιλέγει.Έτσι,η μόνη μας συμβουλή είναι αυτή : μήν ακούτε κανενός την συμβουλή,φυσικά αν δεν έχετε ρωτήσει για να σας δωθεί."


Tom:"Δεν γνωρίζω σχεδόν καθόλου τον αδερφό μου όταν έρχεται στην σκηνική του παρουσία."

"Το να γράφεις τραγούδια-είναι μια ατελείωτη διαδικασία.Δημιουργούμε παντού και όλη την ώρα.Ακομα και όταν ταξιδεύουμε με το tour bus μας.Για παράδειγμα έχω μια ιδέα ,και την παίζω κατευθείαν στον Georg.Η ο Bill-και ζητάει στίχους για την μελωδία.Ή καμιά φορά γίνεται το αντίθετο: γράφει τοους στίχους και μετά γράφουμε την μουσική πάνω στους στίχους.Δεν νομίζω οτι ο Bill αφήνει το στιλό και το τετράδιο του ποτέ,ΠΟΥΘΕΝΑ.Κι αν του έρθει καμία υπέροχη ιδέα?Πρέπει να είναι προετοιμασμένος."

"Εμείς στους Τokio Hotel ,μας αρέσουν όλα τα είδη διαφορετικής μουσικής.Αμφιβάλλω για το αν υπάρχει ένας καλλιτέχνης ή ενα συγκρότημα σε όλο τον κόσμο που θα άρεσε και στους 4 μας.Στις προσωπικές μας μουσικές προτιμήσεις είμαστε ποικίλοι.Αυτό είναι το αποτέλεσμα της συλλογικής ηθικής εργασίας.Το τραγούδι αποδέχεταi μονο όταν όλοι συμφωνούν μ'αυτό.


Tom is perfection

"Κακές συνήθειές?Ποιός,ΕΓΩ?Δεν νομίζω ότι έχω καμία.ΚΑΜΙΑ!Όλες μου οι συνήθειες είναι καλές.Παρόλα αυτά οι άλλοι έχουν μερικές κακές.Ο Bill για παράδειγμα δεν μπορεί να κάτσει σε ένα μέρος για ένα λεπτό και πάντα κουνάει τα πόδια του.Ο Georg αργεί πάντα."


Όχι για την διασημότητα!

"Φυσικά είναι καλό να κερδίζεις βραβεία.Ειδικά αυτά που κερδίζουμε επειδή ψήφισαν οι fans μας.Αλλά ειλικρινά,δεν ταξιδεύουμε σχετικά μ'αυτο.Με άλλα λόγια,δεν καθόμαστε και σκεφτόμαστε :Τί βραβείο νομίζετε οτι θα κερδίσουμε μετά και πώς θα το πάρουμε?Αυτό που έχουμε καταφέρει σήμερα έχει ξεπεράσει κατα πολύ τα όνειρά μας.Όταν αρχίσαμε να εξασκούμαστε στο μικρό δωματιάκι μας στο Magdeburg όλα όσα θέλαμε ήταν να κάνουμε ένα συμβόλαιο με μια δισκογραφική εταιρία και να παίξουμε τα τραγούδια μας μπροστα στον κόσμο.Δεν θα μπορούσαμε ποτέ να φανταστούμε,μόλις σε λίγα χρόνια οτι θα μοιραζόμασταν σκηνές με τεράστιους καλλιτέχνες και να μιλάμε μαζί τους στα παρασκήνια.Ποιά βραβεία?"
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tom1989
Admin
Admin
tom1989


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 377
Ηλικία : 29
Τόπος : sto panteloni tou tom einai kai ebrixoro!!
Ασχολίες : tokio hotel
Χιούμορ : exw kai apo auto!
Registration date : 18/11/2008

Tom Kaulitz: Fight and look for, find and re-hide! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tom Kaulitz: Fight and look for, find and re-hide!   Tom Kaulitz: Fight and look for, find and re-hide! Icon_minitimeΣαβ Ιαν 24, 2009 12:47 am

axou to more.......
ti kalo pou einai... snif
to latreuw..kai sunfono apolita mazi tou....!!
danke zazaph ....!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://tokiohotelfurimmer.1talk.net
Tom's_sweety
Moderator
Moderator
Tom's_sweety


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 165
Ηλικία : 33
Τόπος : in the backseat of Tom's cadi x)
Ασχολίες : pc,daxtula Tom,Tom genika xD,TH,mall,voltes,kapsimo..
Χιούμορ : proswpiko ke se opoion aresi ^_^
Registration date : 27/12/2008

Tom Kaulitz: Fight and look for, find and re-hide! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tom Kaulitz: Fight and look for, find and re-hide!   Tom Kaulitz: Fight and look for, find and re-hide! Icon_minitimeΣαβ Ιαν 24, 2009 2:40 am

ine ke ntropalo snif
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
*budy*
Leb'Die Sekunde
Leb'Die Sekunde
*budy*


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 147
Ηλικία : 31
Ασχολίες : pc,music,guitar,tv,voltes
Χιούμορ : yeah
Registration date : 21/01/2009

Tom Kaulitz: Fight and look for, find and re-hide! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tom Kaulitz: Fight and look for, find and re-hide!   Tom Kaulitz: Fight and look for, find and re-hide! Icon_minitimeΣαβ Ιαν 24, 2009 2:45 am

ti kalouli mwreeeeee
awwww
aw
awwwwwwwwwwww
aw mwreeeee
ikuuuuuuuuu
danke agp m *hu1*
<3
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
My.Infernal.Blackgirl
Admin
Admin
My.Infernal.Blackgirl


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1906
Ασχολίες : .
Χιούμορ : .
Registration date : 18/11/2008

Tom Kaulitz: Fight and look for, find and re-hide! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tom Kaulitz: Fight and look for, find and re-hide!   Tom Kaulitz: Fight and look for, find and re-hide! Icon_minitimeΚυρ Ιαν 25, 2009 8:57 pm

omgg
dankeee pupp

einai toso kalooo mwle mwlee

*paw n dw t Sulja Boy dance 8D
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
''MeL''
Leb'Die Sekunde
Leb'Die Sekunde
''MeL''


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 14
Ασχολίες : swimming k surfing the net
Χιούμορ : xaxaxaxa
Registration date : 07/03/2009

Tom Kaulitz: Fight and look for, find and re-hide! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tom Kaulitz: Fight and look for, find and re-hide!   Tom Kaulitz: Fight and look for, find and re-hide! Icon_minitimeΚυρ Απρ 05, 2009 5:15 pm

====ax wle to mwlaki mou t kl pou ta leei!!!!!!! :P
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AggeKaulitz
Leb'Die Sekunde
Leb'Die Sekunde
AggeKaulitz


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 904
Ηλικία : 28
Τόπος : Rodos
Ασχολίες : μουσική χορός volley cinema tokio hotel
Χιούμορ : ...pes m esy...?!?
Registration date : 17/01/2009

Tom Kaulitz: Fight and look for, find and re-hide! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tom Kaulitz: Fight and look for, find and re-hide!   Tom Kaulitz: Fight and look for, find and re-hide! Icon_minitimeΚυρ Απρ 05, 2009 6:59 pm

awwwwww^_^
TI GLIKOULIIIIIIS!!
ti kala pou ta leei ola....!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.zino.gr
Deppy Billitsa Tokiohotel
Leb'Die Sekunde
Leb'Die Sekunde
Deppy Billitsa Tokiohotel


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1123
Ηλικία : 32
Τόπος : KapoO ct ApeirO...me tn Biiwwiii...xDDD
Ασχολίες : music[Tokio Hotel]Singing with my band...Trela...shopping..cinema...
Χιούμορ : Ap0 aut0 all0 tpt...you'll see...LoOoOoL
Registration date : 12/02/2009

Tom Kaulitz: Fight and look for, find and re-hide! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tom Kaulitz: Fight and look for, find and re-hide!   Tom Kaulitz: Fight and look for, find and re-hide! Icon_minitimeΚυρ Απρ 05, 2009 7:32 pm

apapa....
einai pl glikossss...... :sweet:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AggeKaulitz
Leb'Die Sekunde
Leb'Die Sekunde
AggeKaulitz


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 904
Ηλικία : 28
Τόπος : Rodos
Ασχολίες : μουσική χορός volley cinema tokio hotel
Χιούμορ : ...pes m esy...?!?
Registration date : 17/01/2009

Tom Kaulitz: Fight and look for, find and re-hide! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tom Kaulitz: Fight and look for, find and re-hide!   Tom Kaulitz: Fight and look for, find and re-hide! Icon_minitimeΚυρ Απρ 05, 2009 7:59 pm

:sweet: goutsa
glikos dn les tpt....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.zino.gr
 
Tom Kaulitz: Fight and look for, find and re-hide!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Bill Kaulitz Burps!!
» Bill & Tom Kaulitz At TV Show Release Party In Germany, 07-03-09 Exclusive!

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Tokio Hotel Greek Forum!  :: Interviews-
Μετάβαση σε: